Чому Ви маєте зайву вагу? | Препарат 5ДНЕЙ

 

Чому Ви маєте зайву вагу?

Чому вага не стоїть на місці?

Величина вашої ваги коливається день від дня і з ранку до вечора залежно від швидкості обмінних процесів, від вашого менструального циклу і навіть від пори року.

У більшості з нас ці коливання складають 1-1,5 кг протягом тижня. Насправді, якщо бути чесними по відношенню до себе, ми завжди відчуваємо, коли набираємо зайву вагу.

Будьте реалістами!

Факт залишається фактом, що, якщо ви хочете схуднути, то слід правильно харчуватися. Але менше є, це легко сказати, і важко здійснити.

Тому, перш ніж зупинитися на якійсь дієті, треба вирішити наступні питання:

  • навіщо вам худнути;
  • чому ви набрали зайву вагу;
  • який спосіб скидання ваги найбільш оптимальний особисто для вас.

Спершу погляньте реально на свій сьогоднішній стан і постарайтеся бути реалістом. Чи хочете ви трохи скоректувати фігуру або вам вимагається скинути багато?

Визначте для себе реальну мету, яку ви в змозі досягти. Якщо ви високого зросту і кістки у вас широкі, то ви ніколи не станете схожі на американську ляльку Барби! Дуже важливо почувати себе саме у своїй тарілці.

Часта помилка: постановка нереальних цілей, наполегливе диетирование, голодовки, монодієти. Це усе малоефективно з точки зору довготривалих результатів. І зрештою це призводить до великого розчарування!

Ваша ідеальна вага аж ніяк не залежить ні від віку, ні від зростання. В основному все залежить від вашого стану духу і темпераменту. Та вага, габарити і фігура, маючи які ви будете добре себе почувати, прекрасно справлятися зі своїми обов’язками і знаходитися в стані психічного комфорту, — і є ваша мета.

Вам слід гарненько обдумати, до чого прагнути.

Може, ви хочете скоректувати фігуру, залишаючись в колишній вазі? А може бути, вам просто необхідно підвищити тонус м’язів? Чи вас хвилюють питання одягу, в який ви нині ніяк не поміщаєтеся, а колись вона була вам якраз? А може, усе це, разом узяте?

Ви повинні зрозуміти, що ваша мета лімітується деякими причинами генетичного характеру, а саме: кістковою системою і обміном речовин.

Як упізнати ширину кістки?

Будова кісткової системи, або скелета, визначається генетично і не може бути змінене.

Щоб визначити тип вашого скелета, досить виміряти коло зап’ястка : 13 см означає тонкі кістки, 13-17 — кістки середнього діаметру, понад 17 см і більше — ширококоста структура.

Якщо у вас великий скелет, то, швидше за все, ви схильні до більшої ваги і зможете скинути лише певну кількість кілограмів без збитку власному здоров’ю і психічному стану.

Таким чином, почати слід з того, що прийняти як належне свої генетичні характеристики.

Від чого залежить обмін речовин?

Від швидкості обмінних процесів, даних вам від природи, багато в чому залежить успіх в зганянні ваги. Але на обмінні процеси можна певною мірою вплинути.

Обмін речовин залежить від вашого раціону харчування і міри фізичної активності, від ваших габаритів, віку, підлоги, кліматичних умов, довкілля, і від характеру вашої професійної діяльності.

Нервова напруга впливає на ваше дихання і частоту пульсу, а це є чинники, що впливають на обмін речовин.

Якщо швидкість обмінних процесів у вас низька, то споживана їжа швидше переходить в жирові запаси, чим в енергію.

Грамотно побудоване фізичне тренування неодмінно прискорить обмінні процеси в організмі, і ви почнете втрачати вагу незалежно від споживання їжі, за умови, звичайно, що не станете переїдати.

Підвищення швидкості обміну речовин означає, що споживані калорії перетворюватимуться на енергію і тепло, а не в жирові відкладення, тобто у вас з’явиться тенденція до схуднення.

Рух до досягнення заповітної мети декілька сповільниться у разі перевтоми, нервової напруги і тоді, коли вам з деяких причин дійсно потрібний відпочинок.

Ці стани ні в якому разі не можна ігнорувати. Абсолютно безрозсудно починати процес зганяння ваги в такому стані.

Все, чого ви досягнете в цьому випадку, — це погіршення самопочуття, психічне розчарування і втрата упевненості в досягненні мети.

Якщо у вас велика зайва вага і ваші габарити залишають бажати кращого, то, звичайно, процес позбавлення від зайвих кілограмів займе немало часу.

Чому Ви маєте зайву вагу?

Погляньте правді в очі і визначте з нижче перерахованих вашу причину зайвої ваги.

Одна з найбільш поширених причин наявності зайвих кілограмів у більшості людей є неправильне харчування.

Принцип живлення необхідно змінити!

Перша причина

Ви занадто захоплюєтеся калорійною їжею, не цікавитеся питаннями правильного харчування або просто ледачі, тому ваш раціон харчування не забезпечує організм усіма необхідними поживними речовинами.

Друга причина

Інша причина криється в простому переїданні. Якщо ви любите їсти від душі, вам необхідно виробити в собі звичку живитися помірно. Їжте, щоб жити, але не живіть, щоб їсти!

Якщо все так само триватиме і далі, ви товстішатимете, тяжчатимете, ще більше втрачати форму, рухливість, а незабаром зіткнетеся з проблемою серцево-судинних і респіраторних захворювань.

Ще одна причина — затримка води в організмі.

Третя причина

Це явище зовсім не рідкісне, воно створює почуття переповнювання, що часто супроводжується здуттям живота.

Воно створює швидше зайвий об’єм, чим зайва вага, але тим самим заподіює моральні страждання.

Дуже часто затримка води в організмі викликається і посилюється низькою швидкістю обмінних процесів. Ця проблема не так легко переборна, і, якщо ви серйозно страждаєте від цього, вам слід проконсультуватися у лікаря.

У будь-якому випадку понизьте споживання шоколаду, тістечок, солодощів і рафінованої їжі, а також до мінімуму зведіть споживання солі. Вам може бути корисний короткий пост, строгий або не строгий.

Дуже важливе регулярне фізичне тренування: вправи для усього тіла, особливо нахили і розтягання, одного комплексу вправ розминок явно недостатньо.

Дуже багато хто їсть в стані нервової напруги, щоб заспокоїтися.

Четверта причина

Це створює не лише проблему зайвої ваги, але і постійне відчуття провини, яке, у свою чергу, знову призводить до нервової напруги.В результаті виходить замкнутий круг, з якого важко вийти.

Але найперший крок, який слід зробити в цьому випадку, — це позбавитися від відчуття провини. Їжа з метою заспокоєння викликана чисто людськими причинами: втома, депресія, нудьга, самотність, нервова напруга, недолік упевненості в собі, недостатня реалізація своїх можливостей, почуття жалості до себе.

Подумайте гарненько, яка з цих причин — ваша, і постарайтеся від неї позбавитися. Це необхідно зробити не лише з метою позбавлення від зайвої ваги і корекції фігури.

Уважно подумайте про той спосіб життя, який ви ведете : зміни тут не менш корисні, чим організація раціонального харчування.

Якщо ви страждаєте від нудьги

Приєднайтеся до якого-небудь клубу за інтересами, групи здоров’я, придумайте собі хобі.

Якщо ви страждаєте від недоліку упевненості в собі

Подумайте, в якій області ви могли б проявити свої здібності краще всього. Постарайтеся удосконалитися в цій області, і це допоможе вам поліпшити свою самооцінку і набратися упевненості у своїх силах.

Озирніться навкруги!

Кругом стільки можливостей! Вони здаються важко здійсненними, але варто зробити перший крок, і карусель закрутиться.

А як тільки у вас з’явиться новий життєвий інтерес, їжа відійде на другий план.

Отже, для того, щоб припинити їсти для самозаспокоєння, необхідно зрозуміти, які причини призводять до цього.

У їжі потрібний контроль

Найбільш ефективний спосіб змінити свій раціон харчування — це розпочати з очищення організму і зміни своїх смакових звичок.

Змініть своє відношення до живлення, і після цього ви зможете змінити на краще звички в їжі.

Подумайте, в який час вам слід приймати їжу, що є і як готувати продукти харчування.

Виберіть собі нову кулінарну книгу і плануйте їду заздалегідь, щоб не вирішувати в поспіху, коли ви вже зголодніли і готові з’їсти що завгодно.

Головне — це усвідомленість і контроль

Питання живлення слід узяти під строгий контроль. Для деяких людей це дуже важко, але не зменшуйте своїх можливостей.

Ви зможете це зробити.

Якщо ви повірите, що можете контролювати себе, свої бажання і своє тіло, то це вже більш ніж крок до досягнення мети. (Тут говориться не про строге обмеження в живленні, а про планування свого раціону).

Не приймайте скороспішних рішень. Обдумайте реальний план.

Не поспішайте. Робіть те, що вам робити легко.

Якщо ви сядете на багатообіцяючу дієту, що нібито дає швидкі результати, то незабаром випробуєте розчарування, виявитеся в стані нервової напруги, потім кинете цю затію, влаштувавши по такому випадку гулянку.

Потім з’явиться відчуття провини, і вам припаде все починати спочатку.

Тому не слід поспішати і зупинятися на першому варіанті, що попався, краще обрати м’який підхід до живлення.

Некупуйтесянарекламу, їїкращевзагаліігнорувати. Шоколад, солодощі, тістечкаіпечиво-усецепредставленовмагазинахвнайбільшвигідномумісці.

Ви повинні признатися собі, що це ваша слабкість і на цьому роблять гроші!

Напишіть собі заздалегідь перелік продуктів, які необхідно купити, і дотримуйтеся строго цього списку.

Крім того, ніколи не ходите магазинами з порожнім шлунком.

Коли ви звикнете до нової системи живлення, намагайтеся більше прислухатися до себе і є те, що підказує ваш організм, бо, що говорить нібито здоровий глузд.

Їжте помалу, їжа має бути правильно збалансована в плані поєднання продуктів і приносити задоволення.

Не піддайтеся слабкостям, старим звичкам і почуттям.

Їжте все і помалу. Ви почнете гордитися своїми досягненнями!

Точний час у Львовi

Запись опубликована в рубрике Статьи. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Наши операторы свяжуться с вами в ближайшее время

закажите обратный звонок
прямо сейчас!

X

Наши операторы свяжуться с вами в ближайшее время

закажите препарат
PREPARAT
прямо сейчас!

X

Наши операторы свяжуться с вами в ближайшее время

закажите препарат
PREPARAT
прямо сейчас!

X