Схуднути допоможе освiтлення | Препарат 5ДНЕЙ

 

Схуднути допоможе освiтлення

Якщо ви мрієте позбавитися від зайвої ваги, укрутите на кухні блакитну лампочку. Це змусить вас є менше, і ви схуднете. Такого висновку дійшли дослідники з Університету Арканзаса. Річ у тому, що блакитне світло робить їжу візуально непривабливою, оскільки цей колір не є природним для продуктів харчування, стверджують вони.

Учені попросили 112 добровольці з’їсти однакові продукти, але при різному освітленні. Хоча об’єм їжі на тарілках був один і той же, при блакитному освітленні люди з’їдали помітно менше. Але на жаль, йшлося тільки про чоловіків.

На жінок освітлення не робило особливого впливу. Ймовірно, це тому що представниці прекрасної статі орієнтується більше на запахи їжі, чим на візуальну складову, вважають фахівці. Чоловікам же синій колір на підсвідомому рівні сигналізує про те, що їжа може виявитися небезпечною.

Дослідження, що раніше проводилося, довело, що сприйняття їжі або питва безпосередньо залежить від кольору посуду, в якому вони знаходяться. Так, коли випробовуваним подавали червоний полуничний мус на білій тарілці, він, згідно з опитуваннями, здавався ним на 10 відсотків солодше і на 15 відсотків ароматніше, ніж коли вони їли його з тарілки чорного кольору. Також було встановлено, що колір чашки, в яку налита, наприклад, кава, впливає на сприйняття смаку напою. Механізм психологічних зв’язків тут ще не цілком ясний.

Існує також маса інших психологічних «примочок», які нібито допомагають з’їсти менше і таким чином зберегти фігуру. Ось деякі з них.

Виявляється, щоб не з’їсти зайвої їжі, досить перед їдою деякий час розглядати картинки із зображеннями улюблених блюд. Про це пише американський дослідник Райан Элдер. Якщо ви достатньо довго дивитеся на зображення ласощів, поступове ваше бажання спробувати їх притупиться, говорить учений.

Вдихання запахів їжі.

Експерти по нюху з Чикаго стверджують: аромат страв здатний «переконати» мозок в тому, що ви вже «поїли» : адже при вдиханні молекули поживної речовини теж потрапляють в організм. А якщо мозок отримує сигнал про насичення, то і відчуття голоду притупляється.

Ще в 1995 році був проведений експеримент, в якому брали участь добровольці із зайвою вагою. Їм пропонувалося всякий раз перед їдою або коли виникає бажання перекусити, вдихнути із спеціального флакона аромат зеленого яблука, перцевої м’яти або банана. Для цього слід було просто відгвинтити кришечку флакона.

З часом усі випробовувані скинули декілька кілограмів. З’ясувалося, що після вдихання аромату з флакона їх апетит різко зменшувався, і вони або зовсім не торкалися до їжі, або з’їдали значно менше, чим зазвичай.

Засіб для схуднення: дзеркало над обіднім столом.

Спосіб схуднення, рекомендований китайськими фахівцями, — дивитися на себе в дзеркало під час їжі. Тоді, по-перше, порції на тарілках здаватимуться «подвійними», по-друге, ми не їстимемо з такою жадністю, оскільки отримаємо можливість бачити кожен свій рух.

Недоступність холодильника.

Холодильник бажано взагалі прибрати з кухні. Поставити його, скажімо, в передпокої. Тоді вам лінь зайвий раз збігатиме до нього за продуктами. Якщо цей варіант неприйнятний, принаймні розмістите холодильник так, щоб ваш погляд не упирався в нього відразу при вході на кухню. Як показує статистика, думки про те, щоб перекусити, можуть виникати у людини не лише, якщо він реально голодний, але і якщо він просто дивиться на які-небудь об’єкти, що асоціюються з їжею.

Засіб для схуднення: регулярне зважування.

Фахівці з Університету Бірмінгема запропонували стійкий метод регулювання ваги після дієти. Для цього треба обов’язково раз на тиждень зважуватися, говорять вони.

В ході дослідження, в якому взяли участь близько 1000 чоловік, з’ясувалося, що ті, хто щотижня зважувався, за період спостережень в середньому важили на 3-4 кілограми менше, ніж ті, хто нехтував цією процедурою.

Засіб для схуднення: обмеження перегляду телепередач.

Дослідники з Університету Упсалы (Швеція) з’ясували, що на збільшення ваги можуть вплинути телепередачі. Річ у тому, що є люди, у яких просто увійшло до звички проводити час перед телеекраном.

І якщо фільм або передача занадто нудні, то під час перегляду телеглядачі активно їдять чіпси, снэки і іншу нездорову їжу. Експеримент показав, що при перегляді телепередач з науковими лекціями жінки з’їдали на 52 відсотки більше закусок, ніж коли дивилися комедійне шоу.

Звичайно, деякі ради і рекомендації можуть комусь здатися дивними. Але можна до них вдатися для різноманітності, якщо традиційні способи схуднення вас не влаштовують.

Запись опубликована в рубрике Статьи. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Наши операторы свяжуться с вами в ближайшее время

закажите обратный звонок
прямо сейчас!

X

Наши операторы свяжуться с вами в ближайшее время

закажите препарат
PREPARAT
прямо сейчас!

X

Наши операторы свяжуться с вами в ближайшее время

закажите препарат
PREPARAT
прямо сейчас!

X