Схуднути у будь-якому віці: кращі історії квітня | Препарат 5ДНЕЙ

 

Схуднути у будь-якому віці: кращі історії квітня

Про струнку фігуру мріють багато жінок. Але далеко не усі з них досягають мети: комусь бракує мотивації, комусь — сили волі, а хтось просто не знає, з чого розпочати. Ми регулярно публікуємо реальні історії схуднення, які надихнуть вас зайнятися собою і допоможуть уникнути основних помилок в зниженні ваги. Цього місяця — досвід читачок, які схуднули на 40, 50 і навіть на 60 кілограмів.

Щасливе материнство

У підлітковому віці я «витягувалася», стала виглядати добре. У 18 років при зростанні 175 см важила 75 кг Я вийшла заміж і в 19 років завагітніла. Зі мною поруч був чудовий чоловік, який усю вагітність доглядав за мною, готував смачні блюда. Я, звичайно, не відмовлялася і ела-ела-ела… м’ясо по-французьки, бефстроганов, жульєн, лазінню і ще багато чого. Я їла не за себе і дитину, а немов за цілий загін дітей. Народила дивовижну дочечку Стефанію. Відразу після народження дочки я нічого, окрім неї, не помічала.

Але через декілька днів встала на ваги, побачила цифру 105,5 і жахнулася! Коли у мене був великий круглий животик, я виглядала ще нічого. Але зараз. Побігла у ванну, до дзеркала, щоб розгледіти, на що перетворилася. Цього дня я немов опритомніла від довгого дев’ятимісячного сну.

Цитата

Через декілька днів після народження дочки я встала на ваги, побачила цифру в 105 кг і жахнулася! Коли у мене був великий круглий животик, я виглядала ще нічого. Але зараз. Побігла до дзеркала, щоб розгледіти, на що перетворилася. Цього дня я немов опритомніла від довгого дев’ятимісячного сну і дала собі обіцянку схуднути.

Зрозуміла, що не дозволю собі так виглядати. Дала собі обіцянку, що поверну колишній вигляд до моменту, коли дочці виповниться 9 місяців. При цьому я мала намір годувати грудьми, не обділяти себе в живленні і навіть не думати про чудодійні пігулки. Я перерила увесь Інтернет у пошуках рекомендацій для тих, що бажають схуднути. І почала пробувати різні способи по порядку, один за іншим. Якісь з них взагалі були позбавлені сенсу.

Місяць по тому створила для себе програму, в яку були включені усі найкорисніші і ефективніші методики досягнення ідеальної ваги. Коли моїй дочці виповнилося 9 місяців, я важила 68 кг, а коли вона відсвяткувала рік, моя вага дорівнювала 54 кг

Досяжна мета

Ви скажете, що такі зміни нереальні? Схуднути на 50 кг! Я зробила це і досі удосконалюю свою фігуру. Правда, вже не худну, а формую на тілі рельєф. І ось зараз допомагаю дівчатам, показую в соцсетях свої і їх результати, щоб кожен знав: можливо все. Щоб кожен мав право бути щасливим. Я хочу показати усім, хто страждає від зайвої ваги, що схуднути можливо, і для цього не треба мати величезної сили волі. Схуднути може абсолютно кожен. І годуюча мама, і жінка за 50. Треба тільки вибрати правильний шлях.

Просто відкиньте усі страхи і почніть. Не з «завтра» (воно ніколи не настане), не з понеділка, а саме зараз. Адже «зараз» — все, що у нас є. Не чекайте відповідного моменту, робіть його відповідним!

Ваше життя зміниться після того, як ви постройнеете. І не тому що ви стали менше. А тому що полюбите себе, і не за відображення в дзеркалі, а за те, що поставили мету і добилися її. Полюбіть себе за кожен правильний сніданок, за кожне тренування, за кожну маленьку перемогу».

Запись опубликована в рубрике Статьи. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Наши операторы свяжуться с вами в ближайшее время

закажите обратный звонок
прямо сейчас!

X

Наши операторы свяжуться с вами в ближайшее время

закажите препарат
PREPARAT
прямо сейчас!

X

Наши операторы свяжуться с вами в ближайшее время

закажите препарат
PREPARAT
прямо сейчас!

X