Жіночі хитрощі при дієті | Препарат 5ДНЕЙ

 

Жіночі хитрощі при дієті

Декілька порад, як обдурити організм і змусити скидати його більше кілограмів. Якщо дієта починає набридати або перестає давати бажані результати — самий час в ній щось змінити. Декілька порад допоможуть вам підбадьоритися і полегшити дискомфорт від нової системи живлення.


Рада № 1. Підрахунок калорій

Одна з найефективніших систем схуднення — підрахунок калорій. Якщо ви увійшли до режиму, і «з’їдаєте» в день по дієтичній нормі 1 200 калорій, то в якийсь момент помітите, що організм з кожним місяцем віддає усе менше і менше кілограмів. Вся річ у тому, що він звик до такої системи живлення, і це для нього вже звичайний режим — тому усі процеси по схудненню призупинилися. І що у такому разі зробіть ви? Звичайно ж, як складно вам би ні було, понизите ще більше вживання щоденного калоража, і з’їдатимете вже по 1 000 калорій в день.

Вага знову поповзе вниз. Але увесь фокус в тому, що вже через якийсь час організм звикне і до такого режиму. Як низько ви б не опустили планку по живленню, він звикатиме до такого режиму знову і знову, і кожного разу схуднення в якийсь з моментів зупинятиметься.

Що ж робити у такому разі? Щоб схуднення було стабільним, треба чергувати розвантажувальні дні з «завантажувальними». Тобто в один день споживати 1200 калорій, а в іншій — 1 400. І так день через день. Тоді організм знаходитиметься в постійному робітнику стані, а значить — регулярне зниження ваги гарантоване.

 

Рада №2. Користь каш

У описі багатьох дієт ви можете зустріти раду є більше яблук або апельсинів. Маленьке «але» — ці фрукти містять багато кислоти, яка зовсім скоро після вживання починає дратувати слизову оболонку шлунку, і ви скоро знову захочете їсти. Тому замість цих продуктів краще з’їсти тарілку гречаної, кукурудзяної каші або рису. Кількість калорій в ній таке ж, як в двох яблуках або апельсинах, а ось перетравлюватися вона буде довга. Так ви довгий час відчуватимете насиченість в шлунку.

Рада №3. Їжте цитрусові

Зовсім про апельсини забувати не варто. На якій дієті ви б не сиділи, перед сном дуже корисно з’їсти апельсин або грейпфрут. Та сама кислота в цих фруктах, про яку ми говорили раніше, поліпшить травлення. А оскільки відбуватися це буде перед самим сном, то у вас не буде спокуси з’їсти щось «навздогін».

Рада №4. Використайте спеції

Одно з помилок полягає в тому, що багато хто радить не використати спеції, коли сидите на дієті. Говорять, що вони провокують голод, і їсти хочеться знову і знову. А ось все якраз в точності до навпаки. Блюда, рясно приправлені спеціями, сприяють процесу схуднення, оскільки вони дратують слизову оболонку шлунку і примушують працювати харчовий тракт активніший. А, відповідно, активніше спалюються калорії.

Рада №5. Продукти з «мінусовою калорійністю»

Зверніть увагу на продукти з «мінусовою калорійністю». Що це таке? Це продукти, на переварювання яких йде більше калорій, ніж міститься в них самих. Це: огірки, морква, зелений горошок, гарбуз практично уся листова зелень.

Рада №6. Чистимо зуби

А ось найвідоміший і при цьому — дієвий спосіб: треба почистити зуби, якщо відчули голод. Адже зуби ми чистимо, як правило, після їди. Відповідно, після кожного чищення в мозок поступає сигнал про те, що шлунок вже повний. А тому так можна у черговий раз обдурити організм, при цьому, не вживаючи зайвих калорій.

Худніть з розумом! І тоді ваш організм відповість вам взаємністю.

Запись опубликована в рубрике Статьи. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Наши операторы свяжуться с вами в ближайшее время

закажите обратный звонок
прямо сейчас!

X

Наши операторы свяжуться с вами в ближайшее время

закажите препарат
PREPARAT
прямо сейчас!

X

Наши операторы свяжуться с вами в ближайшее время

закажите препарат
PREPARAT
прямо сейчас!

X